POTLAČ

 

......................... UV digitálna tlač pevných materiálov ......................

(plast, kov, sklo, keramika, kameň, drevo,)
(perá, zapaľovače, golfové loptičky, CD, DVD, krabičky, tabulky, kryty mobilných telefónov, šálky, fľaše, poháre, kalkulačky, vizitkáre, otvárače, pravítka atď...)

Tlačový formát: 25 x 35 cm
Maximálna výška potláčaného predmetu: 10 cm
Vďaka vysokému rozlíšeniu možno tlačiť vo fotokvalite na tmavé aj transparentné predmety použitím krycej bielej farby.
Potlač je odolná voči poveternostným podmienkam, UV žiareniu a oteru.

.............................  reklamný textil  ................................

Textil potláčame technologiami:

FLEX a FLOCK

 sú špeciálne nažehlovacie materiály, určené pre vyrezávané (plotrované) nápisy, znaky, číslice, resp. jednoduchšiu vektorovú grafiku. Vhodný pre číslovanie dresov a označenie menom, jednoduchším grafickým motívom, optimálne pri menších nákladoch. Potlač je odolná voči praniu pri 60°C, nepraská, neolupuje sa ani nevybledne.

DIGITÁLNY TRANSFÉR

V niektorých prípadoch môžu byť cena a rýchlosť dôležitejšie ako trvácnosť. V takomto prípade je pre zákazníka ideálne využitie digitálneho transféru. Výhodou je najmä možnosť okamžitej aplikácie bez nutnosti predchádzajúcej prípravy. Cena je tak výhodná aj pri malom odbere. Naopak nevýhodou je vysoká citlivosť na pranie a opotrebenie, preto sa musí prať pri šetrnom programe na nízkych teplotách.

SIEŤOTLAČ

Priama tlač na textil realizovaná technológiou sieťotlače je kvalitná, veľmi trváca a tiež cenovo najvýhodnejšia pri vyšších nákladoch. Špeciálne textilné, vodové či plastizolové farby majú vysokú sýtosť a trvácnosť a možno nimi potláčať textílie rôznych zložení. Pri sieťotlači je pre každú farbu potrebná samostatná príprava a na textil sú nanášané jednotlivo, cena sa preto odvíja od počtu použitých farieb.